Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nana994

Laptop dla gamerki i graficzki

Polecane posty

Cena: 3000. 3500 to max

Zastosowanie: Grafika 3D, obróbka zdjęć, projekty (programy takie jak AutoCAD, Photoshop). Gram również w nowsze gry, wiec nie pogardę gdy będzie mi działał Wiesiek chociaż na LOW ;d.

Rozmiar: 15.6 cala

Mobilność: Długość pracy na baterii nie ma znaczenia, i tak noszę wszędzie zasilacz. Ale laptop jest codziennie brany na zajęcia, wiec nie chce by był jakimś ciężkim, masywnym klocem.

System operacyjny: nie wymagam. Mam możliwość instalacji na własną rękę, wiec jeśli nie będzie wliczony w cenę to niekoniecznie.

Dodatkowo: matryca matowa, lepsze wykonanie (codzienne noszenie go ze sobą jest ryzykowne biggrin_prosty.gif), no i będzie to laptop na lata, więc dobrze by było gdyby działały mi na nim nowe gry oraz takie, które dopiero wyjdą smile_prosty.gif

Myślałam nad asusem X550JX na i7 4720HQ, 4 GB ramu, karta GTX 950

lub

Lenovo y50-70 (59-445870)

Chociaż powiem, że jako kobieta wolalabym skromniejszy wygląd asusa biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to X550JX ma delikatnie mówiąc bardzo średnie odwzorowanie kolorów.

W sumie to jeszcze wchodzi w grę Acer V5-591G w wersji z i5-6300HQ, GTX 950M i matrycą FHD (lub ASUS GL552VW).

Ten pierwszy acer w sumie byłby wystarczający. Szkoda tylko, że ma słabszą kartę graficzną i procesor niż lenovo. To kolory w asusie są aż tak tragiczne? Warto inwestować w gorszy procesor i5 dla tych kolorów? Nie znam się, ale jednak dla mnie, jako grafika kolory jednak grają dużą rolę i mnie to zaintrygowało smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niestety Lenovo jednak bije resztę na głowę. Piszę niestety, bo jednak chciałabym jakiś laptop o skromniejszym wyglądzie. Ale nie chcę też kupować czegoś gorszego tylko dlatego, że wygląd średnio mi pasuje...

Może macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje dobrych laptopów do gier, ale takich, które nie wyglądają jak z kosmosu? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt nadający się do grania, albo ma dość agresywny wygląd, albo cenę mało korespondujący z wydajnością. W miarę niedawno były, co prawda, dostępne MSI Pe 60/70, ale i tak przekraczały podany budżet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zostaje chyba przy Lenovo :). Znalazłam taką ofertę na allegro.http://allegro.pl/laptop-lenovo-y50-70-i7-4x3-6ghz-4gb-1tb-gtx960-i5976151508.html

Wydaje mi się najbardziej opłacalne ze wszystkich ofert, tylko zastanawia mnie ten dysk sshd. Miał ktoś styczność z tymi hybrydami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jest jedno wolne gniazdo na ram, wiec w przyszłości pewnie sobie dokupie drugą kość :).

W takim razie laptop znaleziony. Dziękuję Wam za pomoc ;)

Mam jeszcze pytanie co do tych dysków ssd. Czy w przyszłości będzie możliwość dodania takiego dodatkowo do tego HDD? Czy z racji braku napędu juz nie będzie dla niego miejsca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie zdawałam sobie sprawy, że kupno w tych czasach laptopa na raty będzie aż tak kosztowne. Niestety sklepy, które sprawdzałam nie oferują zbyt opłacalnych rat, więc wychodzi mi tak czy siak, że będę musiała wydać na laptopa 4000.

Także niestety muszę sporo zejść z kwoty.

Może mi ktoś coś polecić bardziej w granicach 3000?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w grę wchodzą wyłącznie 15 calowe

Teraz na oku mam znowu te dwa.

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-asus-f555lb-xo144t

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-acer-aspire-v5-591g-50nc?querystring=ACER+Aspire+V5-591G-50NC

Ale różnią się 500 zł. Czy różnica jest aż tak duża? Widzę ze głównie to sprawka lepszego procesora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...