Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam, dziś chciałbym was prosić o pomoc w wyborze słuchawek i karty dźwiękowej. Ich głownym zastosowaniem bedzię muzyka, odsłuchiwana głównie na komputerze. Moj budżet wynosi okolo 250ł. Na słuchawki chciałbym przeznaczyć jakieś 130 złoty a reszte na karte, no chyba, że ona w tej cenie nie wywowała u mnie orgazmów xD Słuchawki muszą być nauszne i odcinać dzwięk z otoczenia. Mile widziane byłoby również, żeby nie dzieliły się muzyką ze wszystkimi dookoła. Gatunki muzyczne ktorych słucham: rock, metal, electro, symfoniczna. Ale rownież lubie od czasu do czasu zagłebić sie w popie czy innych alternatywnych. Więc można powiedzieć ze słucham wszystkiego. Chciałbym, żeby nie przytłaczały mnie basem. Jeśli czegoś nie wspomnialem proszę o wybaczenie i wytknięcie mi tego w komentarzach. Serdecznie pozdrawiam.

Edit. Dotej pory używałem kossów ur-40 i byłem zadowolony, ale czasem mialem wrażenie że grały troszke za "płasko"

Edit2. karta ma być pod PCI-Express :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za szybką odpowiedź. Możesz coś więcej napisać o tej karcie? Np czy to czysto muzyczna karta, czy moze bardziej do gier, albo poprostu uniwersalna.

Edit. Po szybkim sprawdzeniu tej karty, mam jedno pytanie. Ona jest pod pci-e, ale ten jej "wtyk" jest taki krótk. A przecież pci-e ma dłuższe gniazdo. Po podpieciu bedzię działało. tak? xD Przepraszan ze te zapewne głupie pytania. Wole sie upewnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tak długi brak odpowiedzi. Trochę spraw wypadło. Nie które komentarze apropo wewnętrznych kart trochę mnie martwią, a konkretnie te wspominające o problemach z ich instalacją np. że windows ich nie widzi itp. Boję się, że wrazie czego nie dam rady jej uruchomić. Więc zwrócilem uwagę na karty usb, wydają sie być latwiejszą alternatywą w uzyciu(usb op), i smaczki typu pokrętło głośności pod ręką też kuszą. Mam w tej chwili na myśli konkretnie http://www.morele.ne...9500007-337619/ Tak więc chciałym sie poradzić, co o niej myślicie. A może jest coś lepszego i tańszego. Mój budżet na karte troche sie zmienił i wynosi 150-200zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...