Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawid3004

Smartfon do 600zł

Polecane posty

Witam, zamierzam kupić pierwszego smartfona do 600zł.

Wymagania:

-Android

-spory ekran 4>

-Dobre podzespoły

-Żaden chinol

-Nie za mała pojemność

-Dobre wykonanie

Myślałem nad:

Lg l9 II

Xperia L

XperiaT ( nie jestem do końca przekonany, bo w cenie 600zł są z zagranicy)

Xperia SP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Motoroli Moto G? Bardzo mi sie podoba, tylko brak slotu na karty sim ...

Jestem pewien, że chodziło Ci o slot na kartę microSD, którego Moto G faktycznie nie posiada. Ja ze swojej Moto G jestem w 100% zadowolony, śmiga mi na 4.4.4, brak jakichkolwiek zacinek ani podobnych rzeczy.

Posiadam wersję 8GB (w której na Twoje dane jest około 5,5gb miejsca) jest jeszcze wersja 16gb (ona ma około 12gb miejsca na Twoje dane). Jest to kawał porządnego smartfona, jeśli jesteś w stanie przeżyć brak slotu. Ja zdecydowałem się na ten telefon, bo nie noszę ze sobą całej kolekcji mp3 i prawie również nie gram na telefonie, służy mi tylko do dzwonienia, pisania smsów, maili oraz przeglądania internetu.

Jeśli się dobrze rozejrzysz to powinno się Ci udać dorwać używanego Nexusa 4 do 600pln, to też jest jakaś opcja, choć z LG9 II też powinieneś być zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WarHead

Miało być do 600zł, a skoczyłem do 750 :D.

Nawet nie wiem czy mojej miejscowości w ogóle jest zasięg :)

Tylko że w tej wersji LTE mam 8gb wbudowanej a w zwykłej (16gb) 16gb, czyli mam więcej miejsca na aplikacje, no bo na karcie moge mieć tylko zdjęcia, muzykę i filmy, nie mogę instalować aplikacji chyba że zrobię ROOTA , a w to na razie nie chce się bawić.

A moge pobierać na karte sd ?

I czy z twojego linka jest gwarancja ?

tu znalazłem tanio, nie wiem czy nie za tanio :D

http://allegro.pl/motorola-moto-g-lte-4g-i4498297216.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne modele telefonów ma jeszcze mało popularny wśród smartfonów w Polsce Alcatel - model Idol OT-6030D. Funkcjonalny telefon komórkowy z Androidem 4.1.2 Jelly Bean, wyświetlaczem 4,7", 1GB pamięcie RAM oraz procesorem 1Ghz. Krkótko mówiac dobry sprzęt dobrej cenie. Specyfikacje techniczną znajdziesz na http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6179426#techniczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...