Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krizu

Sluchawki nauszne do około 300zł

Polecane posty

Witam

Do tej pory używałem Sennheiserów HD555 podłączonych do amplitunera, a on do komputera. Niestety moje 555 się psują i jestem zmuszony kupić nowe. Słuchawek uźywam do gier (głównie cs) i muzyki. Chce żeby były wygodne tak jak moje 555, sprawdzały się w muzyce ale i również przy grach. Mogą być zamknięte, ale wolałbym otwarte.

Dziękuje za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może HyperX Cloud. To co prawda słuchawki "gamerskie", ale to po prostu Takstar PRO80 w wersji z odczepianym mikrofonem i dodatkowymi padami w zestawie. Generalnie uchodzą za wygodne, ale niekoniecznie dla osób z dużą głową i dużymi uszami.

Ew. zostają jeszcze jakieś Superluxy z ewentualną wymianą padów na coś lepszego lub zrobieniem moda skarpetkowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cloudy są dobre zarówno do gier jak i muzyki, choć pozycjonowanie to raczej mocniejsza strona HD 555.

Superluxy (zależnie od modelu) także są w większości uniwersalne.

Problem jest taki, że zastąpienie HD 555 w tym budżecie nie jest łatwym zadaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sztuką jest dzisiaj znaleźć słuchawki lepsze dźwiękowo od tych HD555, w końcu one dźwiękowo to nie powalają (są określane jako "muły" przy bezpośrednim porównaniu do czegoś lepszego) - chociażby Superlux HD681, które kosztują 80 zł.

Ale komfortowo już trudniej im dorównać smile_prosty.gif

Choć pamiętaj, że nie ma czegoś takiego jak wygodne słuchawki, podobnie jak nie ma czegoś takiego jak niewygodne słuchawki, bo to wszystko zależy od budowy głowy i tolerancji słuchacza. Przerwy podczas słuchania na słuchawkach są wręcz wskazane ze względu na bezpieczeństwo uszu, a kilkuminutowa przerwa od nacisku i słuchania naprawdę dobrze robi tak dla słuchu jak i dyskomfortu.

Mimo to polecane wyżej Philipsy czy AKG powinny im dorównać, jeśli nawet nie przewyższyć pod tym względem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...