Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kirrin

Rozwiązany: Dark Souls - przeniesienie z GfWL na Steam

Polecane posty

Witam.

Chciałem przenieść zapisy Dark Souls z GfWL na Steam. Natknąłem się jednak na pewien problem. Od początku posiadałem wersję steamową, Gdy udostępniono wersję 2.0 zaktualizowałem grę. Później jednak zobaczyłem, że trzeba było na zwykłej wersji wejść do menu. Cofnąłem aktualizację, usunąłem DSfix i chciałem uruchomić grę. Jednak po kliknięciu ikony, Steam pokazuje, że jestem w grze, pojawia się proces DARKSOULS, ale nic się nie dzieje, pozostaję na pulpicie.

Co zrobić, żeby przenieść zapis? A może nie muszę już tego robić, ze względu na posiadanie gry na Steam od zawsze? Na razie nie aktualizowałem gry ponownie.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak: wywal DSfix itp mody - jeśli używasz- i odpal normalną, czystą grę. Gdy zalogujesz się do GfWL! Steam "przejmie" dane twojego profilu i save stanie się kompatybilny -w jedną stronę, już nie zadziała ze starą wersją gry.

Jeśli powyższe nie zadziała, przenieś gdzieś/zmień nazwę pliku save'a. Sprawdź też czy twój save nie jest już kompatybilny z "wersją Beta" -z tego co pamiętam, to import konta potrzebny był głównie do przeniesienia osiągnięć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już po 16 Lutego więc normalna metoda nie zadziała.

Teraz save przenosisz tą metodą (ale bez achivów): http://steamcommunit...s/?id=394667627

Jeśli chodzi o twój problem z włączeniem gry to musisz wypisać się z bety 2.0, usunąć grę, usunąć folder Dark Souls z folderu Steama (save'y zachowa bo są w Moje Dokumentach) i zreinstalować grę. W każdym razie tak polecają a forum Steama. Ja też nie mogę odpalić gry i własnie to testuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się nie uruchamia ani normalnie, ani w becie. Pozostaje usunięcie gry i ponowne pobranie jej, czego chciałem uniknąć ze względu na mój słaby internet. Dla pewności zachowam gdzieś zapisy. Może jutro wieczorem będę miał ją już ponownie zainstalowaną.

Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie napisać post pod postem, aby mój temat był widoczny - w przeciwnym wypadku nikt by go nie znalazł.

Pobrałem grę, która od razu zaktualizowała się do 2.0 i dalej nic. Występuje ten sam problem, tzn. uruchamiam grę, ale ta się nie włącza, mimo to Steam pokazuje, że jestem w grze. Ktoś wie, jak temu zaradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem grę reinstalować 2 razy (z tymi samymi krokami co tobie podałem), bo po pierwszej ciągle zacinał się na konfigurowaniu pierwszego uruchomienia. Nie mam pojęcia co sprawiło że nie robił tego za drugim razem. Aczkolwiek moja początkowa sytuacja była trochę inna, bo nie pokazywał że gram, tylko ciągle się przygotowywał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kupnie nowego komputera zainstalowałem Dark Souls ze Steam... i wszystko działa pięknie! Nawet Steam sam zachował mój zapisany stan gry. Teraz tylko DSFix i można wracać do Lordran.

Dziękuję wszystkim za pomoc. biggrin_prosty.gif Praise the sun! \[T]/

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...