Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NoiRioN

Prototype: ładowanie drugiego etapu trwa w nieskończoność

Polecane posty

1. Próbowałem zainstalować Prototype z płyty. Pasek instalacji się nie poruszył przez godzinę, po czym napęd podpięty przez USB się zresetował.

2. Próbowałem zainstalować Prototype z płyty z innego napędu. Pasek instalacji się nie poruszył przez 30 minut, stąd przerwałem instalację.

3. Skopiowałem pakiet instalacyjny na HDD. Instalacja z HDD przebiegła pomyślnie, choć trwała diabolo długo nawet w stosunku do innych gier o podobnym lub większym rozmiarze.

4. Uruchomiłem grę. Zauważalny był lekki slow motion, problemy z liczbą klatek na sekundę, jednak nie aż tak, żeby niepokoić.

5. Wybrałem najwyższą jakość grafiki, rozdzielczość FullHD.

6. Uruchomiłem grę dla testu na poziomie easy. Po załadowaniu, gra strasznie się zacinała.

7. Przeszedłem pierwszy etap, i po cutscence zaczęło się ładowanie. Po 30 minutach wyłączyłem grę.

8. Podmieniłem załączony DLL. Gra znacząco przyspieszyła, upłynniła się, była bardzo komfortowa.

9. Ponownie, na nowym slocie, przeszedłem pierwszy etap na poziomie easy i po cutscence zaczęło się ładowanie. Po 30 minutach wyłączyłem grę.

Próbowałem wszelkich opcji zgodności systemu Windows, sprawdzałem czy gra na pewno jest uruchamiana na karcie nVidia a nie zintegrowanej Intel. System jest zaktualizowany, sterowniki także, UAC wyłączone.

Specyfikacja:

Baza: XNOTE P157SM (edycja 2013)

CPU: Intel Core i7-4800MQ 2,7 GHz

RAM: 4 x 4GB Crucial DDR3 1600MHz SO-DIMM

SSD (system): Samsung 840 Evo 250 GB

HDD (gra): Western Digital WD7500BPKX 750 GB SATA3 7200rpm

Na ten moment, grać mogę więc w ok. 10 minutowy fragment całości, co zdziebko mnie irytuje. Czy ktoś wie jak to rozwiazać? Chciałbym móc przejść cały tytuł smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko... wydaje mi się, że płyta jest po prostu porysowana i komputer nie może odczytać informacji z niej. Dlatego instalacja nie szła, dlatego były spadki płynności, dlatego nie możesz przejść do drugiego etapu. Nie zainstalowałeś jakichś plików.

Sądzę, że płytę masz z CD-Action. Jeśli okaże się, że płyta naprawdę jest porysowana, to spróbuj zrobić reklamacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...