Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lootermo

Klawiatura mechaniczna do MOBA za max ~350zł

Polecane posty

Cześć wszystkim

Od kilku dni szukam dobrze wykonanej i porządnej klawiatury mechanicznej. Glownie uzywalbym jej do grania w gry moba. Nadal zastanawiam sie nad przelacznikami cherry mx red, brown lub blue. Bardziej jestem za redami z uwagi na lepsze wyczucie aktywacji (0 lub 1). Ale nie wiem czy nie lepsze byly by browny.

Wyszukalem te klawiatury:

-Tesoro Excalibur

-CMSTORM QUICKFIRE TK

-Vortex Poker 2 ktora wedlug mnie wyglada najlepiej ale jest niedostepna w polsce.

Preferuje prostote i wersje portable. Jestem za tenkeylessami i najlepiej gdyby bylo podswietlenie. Nie musi miec podstawki pod nadgarstek. Znacie moze inne polecane klawy? 400zl to juz dla mnie za dużo.

Z gory dzieki za pomoc

(pisze z tel=brak pl znakow)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quickfire jest jak najbardziej ok.

W Twoim przypadku celowałabym w redy. Browny są skierowane do ludzi, którzy poza graniem dużo piszą, a blue już w ogóle zachaczają o skrajność, bo w zasadzie pod pisanie zostały one stworzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że nie mam gdzieś sklepu w którym mieli by klawiatury ze wszystkimi przełącznikami. Sprawdziłem jeszcze poradnik w którym była taka grafika:

post-914087-0-08779100-1433246281_thumb.

według tego "powinienem" wybrać switche na blue, chociaż w sumie najbardziej jestem już za brown jesli mam dopłacać ok 60-70 zł (to sporo jak dla mnie). Qucikfire na redach kupie za ok 400-410 zł, na brownach nawet za 330-340zł. Jest jakaś dostępna w dobrej cenie 350-370zł dobra klawa z redami godna polecenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to delikatnie mówiąc, w niektórych przypadkach ten diagram jest nietrafiony (przy strategiach/MMO Blue to nie jest najbardziej oczywisty wybór - raczej Browny, Redy; zwłaszcza przy bardziej zaawansowanych klawiaturach typu wyższej półki Corsairów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...