Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicopl

Spadek wydajności.

Polecane posty

Witam, ostatnio mam problem z PC. Jakiś dzień grałem sobie w gta v wszystko fajnie, po czym odpaliłem Hots i też wszystko elegancko. Następnego dnia ponownie odpaliłem sobie gta v by zagrać i tutaj czekała mnie nie miła niespodzianka, gra ma problem by utrzymać 30 klatek! spadki do 20 są co chwile kiedy to nie miały wcześniej miejsca, to samo tyczy się Hots gra działała ładnie w 50 - 60 fps (przy większej zadymie trochę klatki spadły ale to chwilowe) teraz Hots działa tragicznie utrzymanie 30 klatek albo ich przekroczenie to wyczyn, przy większej zadymie spadają nawet do 16 a tak to 20 - 30 katastrofa. Nie mam pojęcia co mogło się stać, ustawienie graficzne nie mają nic do tego po przecież dzień wcześniej wszystko ładnie śmigało. Miałby ktoś jakiś pomysł co mogło się stać? Będę wdzięczny za pomoc. Dodam jeszcze że gram na PC z sygnaturki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego rozwiązania sam się nie spodziewałem, lecz wina była czysto techniczna. Otóż ten plastikowy mostek do którego jest przykręcone chłodzenie procesora mam pęknięty co równało się temu że gdy komputer był ustawiony klasycznie pionowo, chłodzenie zamiast trzymać i dociskać do procesora można powiedzieć "opadało" i nie dociskało do procesora. Gdy położyłem komputer na bocznej ściance i docisnąłem radiator wszystko znów działa pięknie. Będę zmuszony więc wymienić, lub skleić ten kawałek. Ale dzisiaj znów zrobił się kolejny problem. Nie wiem czy zakładać nowy temat czy mogę swój problem kontynuować tutaj. Odpaliłem komputer i sprawdzam znów jak się ma chłodzenie czy dociska i prawidłowo pracuje i tutaj znów czeka mnie nie miła niespodzianka wiatrak z chłodzenia procesora w ogóle się nie kręci przy uruchamianiu nawet nie drgnie, oczywiście wczoraj wieczorem wszystko śmigało prawidłowo a dziś rano już taki numer. Byłby bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł polecić jakieś rozwiązanie tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...