Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kilop206

Medieval II Total War Królestwa - Podczas włączania nienazwany błąd

Polecane posty

Cześć!

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Podczas włączania total war 2 kingdoms gra się ładuje i w momencie gdy mają pojawić się loga grę wywala do pulpitu. Jednak najdziwniejszy jest błąd. Pokazuje się okienko podpisane Medieval II total war kingdoms, ale tam gdzie powinna być definicja błędu jest tylko puste okienko o.O Zależy mi na tym bo chcę pograć w Call o Warhammer, a podczas jego włączania wyskakuje ten sam błąd. Czytałem coś w googlach, ale nigdzie nie było dobrej odpowiedzi, próbowałem reinstalować, uruchamiac jako administrator itp nic nie działa. HELP!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gra wywala również bez modyfikacji, ściągnełem pirata tak samo niedziała, więc to nie przez płytkę z której zainstalowałem.

Mój komputer:

Procesor: AMD Phenom? II X4 955 Processor 3,21 GHz

RAM: 4,00 (ale mam zainstalowenego 32 bitowego windowsa 7 (fail przy fomracie -.-))

Karta graficzna: Ati Radeon HD 4800 series (ojcec kupywał, więc nie jestem pewien, na sprzęcie sie za bardzo nie znam, ale na opakowaniu pisze EAH 4850)

Zainstaluję grę na laptopie zobaczę, czy będzie działać na innym komputerze.

7 dni urlopu za piracką recydywę - Kawalorn

Dzięki za urlop, wypoczełem :D

Ale żeby niebyło offtopu, chyba ten błąd mam właśnie przez windowsa 7. Na wymaganich z tyłu jest napisane : ,,Microsoft Windows 2000/xp" nic sobie z tego nie robiłem ponieważ podstawka działała dobrze, a z odpalaniem poszczególnych dodatków (Americas, Teutonic itp...) też nie ma problemu, tylko ten launcher Sega\Medieval II Total War\kingdoms niedziała. Dziwne, ale jak dla mnie nie ma innej opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...