Skocz do zawartości
Ghost

Urlopy

Polecane posty

Użytkownik pvo24 dostaje 500 dni urlopu za tekst następującej treści:

Mam gdzieś mniejszości seksualne,jak pedziom nie pasi jak się o nich pisze to na Marsie jest masa wolnego miejsca,niech sobie tam urządzą swoją popapraną planetę upośledzonych seksualnie i orientacyjnie pajaców.

Naprawdę starałem się wymyślić jakiś celny i inteligentny komentarz, ale ta głupota jest tak powalająca, że ostatecznie zwątpiłem. W życiu bym nie przypuszczał, że przyjdzie mi wysłać kogoś na zieloną trawkę za coś TAKIEGO.

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keeveek

dostaje skierowanie z Funduszu Wczasów Pracowniczych na dwutygodniowy urlop w celu uzmysłowienia sobie, że nie jest najważniejszy i najmądrzejszy na tym forum. Kilkukrotnie upominany przez moderatorów za spam, trlolling i niestosowne podejście do innych użytkowników nic sobie z tego nie robił. A nie, przepraszam, przejął się na tyle, żeby mi odpisać "daruj sobie". No to darowałem sobie... dalszą dyskusję z nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mumia

Po raz kolejny na urlop 7 dniowy zostaje wysłany ten użytkownik. Niestety poprzedni nic mu nie pomógł. Użytkownik nie poprawił swojego zachowania i pisał nadal krótkie i nic nie wnoszące do tematu posty. Dodatkowo zarządzona zostaje całkowita moderacja jego postów do odwołania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi sportowcy przyspieszają pod sam koniec igrzysk, to i niektórzy tutaj też pragną

Maxved508

kwalifikuje się do finału w konkurencjach "olewanie dobrych rad moderatorów" oraz "śmiecenie na forum". Za tak wspaniałą postawę otrzymuje jeden dzień na samotny trening w dyscyplinie "poprawne korzystanie z forum".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...