Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DominikGAMERS

GeForce 970

Polecane posty

Przymierzam się do kupna 970-ki problem w tym, że cena niereferencyjnej wersji od MSI podrożała już o prawie 200 zł, także znalazłem na esc.pl wersje od zotaca http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=63511&osCsid=55fd8 , ale tutaj też mam problem bo nigdzie nie mogę znaleźć sensownej recenzji tej karty (wszędzie jest wersja AMP). Głównie zależy mi na niskich temperaturach i dobrej kulturze pracy. Jakieś alternatywy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zotac raczej nie jest zbyt glośny - można poczytać opinie na zagranicznych sklepach, jest ich całkiem sporo. Na hałas akurat ludzie nie marudzą, bardziej na temperatury, potrafiące dobić do 80 stopni. Trochę ciepło, no ale nadal jest to akceptowalna temperatura. Myślę, że te 5-lat gwarancji i niższa cena to w zupełności wynagradzają. Choć do mocnego kręcenia pewnie szukałbym innego modelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte akurat ma najlepsze chłodzenie z przetestowanych GTX 970.

Co nie oznacza, że jak ktoś używa jej jako namiastki Quadro z wyższej półki to nie można jej spalić, nawet bez podkręcania (chociaż w sumie, pewnie elementy mechaniczne chłodzenia wcześniej zawiodą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...