Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Swatro

Rozwiązany: Wiedźmin 3 -gdzie jest Letho?

Polecane posty

Witam.

Tak jak w temacie. Na wiki pisze tak : ''W "Dzikim Gonie" jeżeli pozwoliliśmy mu odejść, ukrywa się wdomu Reardonów''. Przeszedłem już tą misję lecz go tam nie było. PS: Nie udało mi się znaleźć skarbu co ma tam być, co mi ta baba obiecała za nagrodę.Wybiorę się tam jeszcze raz. Może źle szukałem? . PS: Wczytałem ostatni mój zapis z wieśka 2 i mam nadzieje że dobry wczytałem do gry. I tak w ogóle nigdy nie zabijałem letha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przeszedłeś misję i go nie było to źle Ci odczytało save. Już widziałem że ktoś na forum miał taki sam problem. Najbezpieczniejszym sposobem jest, niestety, nie korzystanie z zapisu tylko zdecydowanie o swoich poprzednich wyborach w czasie gry.

A skrzynia ze skarbem była zdaje się w jakiejś stodole czy coś, nad skrzynią na ścianie był jakiś napis, chyba imię zleceniodawczyni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ju,ż trochę przeszzedłem.. nie wiem czy warto by było się wracać i nadrabiać 20 godz

I wiecie co? Jestem już daleko bo już będę tego janka szukał na bagnach... nie ma chyba sensu się wracać . Grać dalej i się nie przejmować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem co robić :\ . Ile by mi to tak potrwało żebym doszedł do tego miejsca w którym jestem czyli już na bagnach u janka...??? Proszę o szybką odpowiedź :/ . Kurde głupio będzie jak nie będzie letha , i jak będę grał w następne dodatki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...