Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RaZzzZoR

Rozwiązany: Nowa Drukarka

Polecane posty

Witajcie dobre człowieki.

Potrzebuje pomocy przy zakupie drukarki, jestem tak uwalony robota ze nie mam czasu usiąść i zagłębić się w temat. Zresztą potrzebna opinia specjalistów.

Zadanie jest proste chce zakupić drukarkę:

- najbardziej niezawodna jak się da

- zeby tusze nie były zbyt trudne do dostania i jakieś kosmicznie drogie

- drukarka nie musi być jakimś kosmicznym szczytem technologicznym, wole wręcz coś prostego bardziej mi zależy zeby dobrze drukowala

- wifi

To tak na szybko co mi przychodzi do głowy. Do tej pory miałem Epsona 3w1 jakiś sx510w i straszne problemy z nią mam, nie przyjmuje tuszy i jak kilka dni się jej nie używa wgl się obraza i nie działa. Mam jej juz dosc i potrzebuje coś nowego.

Pomóżcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś ukierunkowany na jakąś firmę? To ma być drukarka/skaner, czy sama drukarka? Tusze zintegrowane z głowicą (droższe) czy oddzielne głowice i tusze (tańsze). Aha no i czy musi być kolor czy czarno-biała też styka? No i, kurde blaszka, najważniejsze - do jakiej kwoty bo to najważniejsze. Takie coś http://allegro.pl/drukarka-urzadzenie-3w1-canon-pixma-mg6450-wifi-gw-i4539294236.htmlostatnio zakupiłem znajomej. Działa już 3 miechy bez problemu. Jak dużo drukujesz to poleciłbym jednak laser - tańsza eksploatacja, szybkość i jakość druku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo drukujesz i drukowanie kolorowe jest ci przydatne to olej wszelkie sprzęty canona, hp, a tym bardziej lexmarka, to się ekonomicznie kompletnie nie opłaca.

Brother. Dobre zamienniki tuszy na allegro kosztują ok 5 zł (starsze modele już niedostępne w sprzedaży do 2 zł za sztukę).

Używam od długiego czasu (7 lub 8 lat chyba) DCP-150C, od 4 lat używam tuszy po 1,50 zł z allegro. Przy ogromnych ilościach materiałów jakie drukowałem na studia i udzielane korepetycje w ciągu tych lat wydałem znacznie więcej na papier (10 zł za 500 kartek) niż na tusze, to chyba mówi samo za siebie.

Zobacz Brother DCP-J552DW. Jest wi-fi, są tusze za mniej niż 5 zł/sztuka na allegro. Gdyby obecna mi się zepsuła, zdecydowanie brałbym ten model.

Lub nieco taniej- Brother DCP-J152W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki takiej wlasnie odpowiedzi potrzebowalem. przegladam wlasnie tego Brother-a, wyglada dosc solidnie a jak nie buntuje sie studentowi to ja wgl nie mam tu nic do powiedzenia. Czyli brac dokladnie ten model

Brother DCP-J552DW 3-in-1

czy dołożyć kilka euro ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...