Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wskrzeszacz

Steam needs to be online to update - dziwne zachowanie Steam

Polecane posty

Witam

Jakiś czas temu chcąc zagrać sobie w CS:GO zostałem powiadomiony o aktualizacji do tejże gry. Wtedy zaczął się problem - update nie chciał się poprawnie zainstalować. Wyskakiwał error o błędnej konfiguracji gry. Plików gry nie dało się skonfigurować (pasek ładowania zatrzymał się na 0%). Postanowiłem więc zrobić reinstall Steam. Zainstalowałem platformę i gdy chcę ją uruchomić pojawia się update o wadze ~113kb którego "pasek" postępu co jakiś czas odrobinę się cofa aż do momentu wyskoczenia errora o treści "Steam needs to be online to update. Please confirm your network connection and try again".

Próbowałem tych sposobów na rozwiązanie problemu lecz żaden nie zadziałał:

-reinstall;

-ściąganie czyjegoś folderu steam;

-uruchamianie jako administrator w trybie zgodności z Win7;

-usunięcie wszystkich plików z folderu Steam (poza Steam.exe i drobnymi wyjątkami);

-restart PC i routera;

-usunięcie Steam wyczyszczenie PC CCleanerem i ponowne zainstalowanie

-wyłączenie Firewalla;

-zmiany wartości w rejestrze Steam.

Żaden z wyżej wymienionych nie okazał się pomocny.

Warto dodać że:

-jakiś czas temu usunąłem antywirusa na którego skończyła mi się licencja (Norton);

-parę dni przed całym pojawieniem się problemu resetowałem hostsy w komputerze (było mi to potrzebne by naprawić error Uplay)

-posiadam szybki internet i Win7 64 bitowy.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc, w razie wszelkich niejasności pytać - odpowiem na wszystko.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się "naprawić" problem. Przywróciłem starą wersję folderu Steam i mogę ponownie używać klienta. Jednak wspomniana w głównym poście aktualizacja do CS: GO wciąż nie chciała się pobrać. Usunąłem więc grę i gdy chce ją pobrać na nowo ale pojawia się następujący error - nieprawidłowa konfiguracja zawartości. Udało mi się znaleźć sposób na problem zalecany przez Steam - skorzystanie z Steam Self Updater. Więc gdy próbuję pobrać update pasek postępu nie idzie do przodu... Z góry dziękuje za każdą próbę pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...