Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

razor30

Splinter Cell - znikające modele, tekstury i wszelakie artefakty graficzne (Windows 10)

Polecane posty

Mam problem tyleż irytujący co nietypowy (nikt chyba tego klasyku nie próbował odpalać na W10). Podczas pierwszego odpalenia gry, na treningu, twarz Lamberta wyglądała jak Arno w AC Unity (brak tekstury twarzy, tylko usta i oczy). Zresetowałem grę, wszystko było ok. Podczas misji w Tbilisi zrobiłem quick save, wyszedłem na chwilę z gry, i po ponownym jej odpaleniu było to samo. Brakuje modeli ścian, cokolwiek widać tylko przy odpowiednim ustawieniu kamery, patrząc normalnie znika całe miasto, zostaje tylko tekstura tła i HUD. Próbowałem oczywiście trybu zgodności itp. Pomóżcie, chciałbym w końcu przejść całą serię od początku do końca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patcha nie da się zainstalować, pokazuje błąd "Could not retrieve installation folder". Przeniosłem folder Splinter Cell z Program Files (x86) do zwykłego Program Files, wciąż to samo. Spróbuję coś pogrzebać w plikach .ini, może to coś da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch pobrany z oficjalnej strony Ubisoftu, przejrzałem plik .ini i nic. Aha, w Pandora Tomorrow taka sama sytuacja. po wyjściu z gry i ponownym odpaleniu dzieje się tak samo jak przy pierwszym SC. Oby tylko Chaos Theory zadziałało bo się pochlastam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...