Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Quantim

Windows 10 - problem z dwoma monitorami

Polecane posty

Witam,

mam problem z dwoma monitorami. Po aktualizacji z Windowsa 8.1 Home do Windowsa 10 drugi monitor jest czarny, ale pulpit jednak na nim jest, tylko po prostu go nie widać. Przeciągałem okno przeglądarki na drugi ekran i faktycznie można go było stamtąd wyciągnąć. Nie jest to problem hardware'owy, bo monitor działa, sprawdziłem wszystkie kable, przedmuchałem je i wszystko jest w porządku. W pewnym momencie przypomniałem sobie, że przecież trzeba zaktualizować sterowniki. Po ich instalacji i restarcie komputera, drugi pulpit się pojawił. Potem, po ponownym uruchomieniu znowu był czarny. Wczoraj użyłem menadżera urządzeń i znowu zaktualizowałem grafikę. Drugi pulpit znowu się pojawił i tym razem nie zniknął po restarcie. Dzisiaj włączam komputer, a drugi ekran znowu jest czarny. Do zarządzania dwoma pulpitami używam programu Display Fusion. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie wiem po co Ci dodatkowy program do zarządzania wieloma monitorami, Windows sam radzi sobie z tym całkiem nieźle i na początek sprawdziłbym jak to działa bez dodatkowego programu.

A tak poza tym potrzeba większej ilości informacji takich jak modele karty graficznej oraz monitorów + informacje jak te monitory są podłączone (jakim kablem itp.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie przeżyję bez drugiego monitora. I tak najbardziej dziwi mnie fakt, że po instalacji sterowników zaraz po aktualizacji drugi pulpit pokazał się od razu, a potem po restarcie było tak jak jest teraz. Nie mam pojęcia co jeszcze mógłbym zrobić. Najwyżej po prostu poczekam. Dziękuję za pomoc i za chęci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...