Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DarthMetalus

Fred w którym coś mnie ugryzło

Polecane posty

Dzisiaj jak siedziałem przed kompem podbijając świat jedną Japońską prowincją to zaczeły wlatywać do mojego pokoju Diabły Tasmańskie przez okno. Packą je tłókłem i wyrzucałem spowrotem , ale jeden chyba był ledwo otumaniony i ugryzł mnie w nogę jak odpisywałem na forum dla korwinistów. Niby takie potężne szczenki i, fakt że bolało(i boli nadal) ale w sumie nic strasznego.

Nie mniej nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem małostkowy i parodia mojej małej szerszeniowej przygody rozbawiła mnie do łez. Gratulacje DarthMetalus, masz talent komediowy. Postawiłbym ci plusa ale nie daję ich by nie rozpieszczać innych forumowiczów. :)

Co nie zmienia faktu, że choć śmieszne i głupie, ugryzienie przez szerszenia naprawdę mnie dziś spotkało w sposób jaki to opisałem. I wy też uważajcie - do końca wakacji jeszcze sporo czasu.

Naprawdę dobry txt DM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłbym ci plusa ale nie daję ich by nie rozpieszczać innych forumowiczów. :)

Ranisz mnie. ;______;

Naprawdę dobry txt DM.

Jak oceniłbyś go w skali 1 - 10/10? Proszę o odpo, to dla mnie bardzo ważne.

Metalus chciał mi pokąsać kostki, ale pacnąłem go poduchą i rzuciłem gryzaka.

Potem było ciekawiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze parę godzin po ukąszeniu będziesz nieustannie puszczał bąki, następnego dnia w okolicach kolan wyrosną ci dwa nowe narządy, a kiedy będziesz chciał popatrzeć na swoje dłonie, one z niewiadomych przyczyn zaczną cię pacać. I ludzi z otoczenia.

Później - nie odnotowano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to ta "parodia" wcale nie jest śmieszna. Z ludzkich tragedii nie można się śmiać! Wyobraź sobie, że siedziałbyś sobie w bloku na dachu i nagle przejechałaby cię ciężarówka wioząca nieświeże jabłka do biedry. Byłoby ci miło, jakby później sobie ludzie z tego żartowali, a ty byś tego nie mógł czytać, bo byś nie żył?

Dobra, to było śmieszne... i to cholernie. Ale nie wolno się śmiać z takich tragedii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...