Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Graczdari91

Płyta z PS3 nie chce wyskoczyć...

Polecane posty

Witam. Mam problem ze swoją PS trójką w wersji SLIM 250GB. Konsola była już dwa razy w serwisie, co chyba świadczy o tym, że trafił mi się wyjątkowo pechowy model. Pierwszy raz napęd padł w 100%. Gdy wróciła z serwisu, to były problemy z odczytem. Teraz niby było wszystko oki, aż do dziś. Pograłem trochę w Infamous 2, i naszła mnie ochota by pocykać w L.A Noire. Niestety moja konsola odmówiła posłuszeństwa, i w żaden sposób nie chce oddać mi płyty ;/ Ani z poziomu systemu, ani z guzika. Po prostu nic się nie dzieje.

Czy da się jeszcze jakość zmusić ją do "wydalenia" nośnika? Czy znowu mam posłać ją na gwarancje?

PS: Firmware 3.65

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytę w PS3 możesz wydostać jedynie rozkręcając konsolę. W SLIMkach niestety nie można inaczej.

Nie wiem, jak działa gwarancja, ale chyba nie warto bawić się w rozkręcanie, bo pewnie i tak coś się uszkodziło i po ponownym włożeniu płyty sytuacja może się powtórzyć , a w serwisie z pewnością to naprawią. Tylko powiedz, że płyta cały czas jest w napędzie, bo już jej więcej nie zobaczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo ale na szczęście samo przeszło, była to usterka mechaniczna i to dość banalna.

Jak naciskałem przycisk nie wychodziła płyta, ale pomogło porządne potrząśnięcie konsolą, wcześniej odłączoną od TV i zasilacza. Nie mówię że to na pewno pomoże ale u mnie poskutkowało więc nie zaszkodzi spróbować.

Pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...