Skocz do zawartości
Gość kabura

Gry o skokach narciarskich.

Polecane posty

Za taką małą cenę opłaca się ją kupić, gdyż w chwili obecnej nie ma na polskim rynku lepszego symulatora skoków narciarskich.

Deluxe Ski Jump 3 wciąż się nie narodził, a RTL SkiSPringen 2004 nie znalazły w Polsce dystrybutora, skutkiem czego kosztują siedmiokrotnie więcej niż Skoki narciarskie 2004. Wybór jest więc oczywisty. I nadzieje spore. Bo skoro postęp w stosunku do edycji 2003 jest Taaaak duży!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu sypnęło bugami - i to bardzo utrudnia zabawę.

Ale jak juz uda nam się dobrać właściwą konfigurację driverów, etc. to robi się całkiem przyjemnie. Nieporównanie lepiej niż przed rokiem. A do tego Internetowy Puchar Świata, w którym - przy odrobinie chęci - można się obłowić :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście miałem kilka zetknięc z tą grą. Mam wszystkie części od Skoków 2001 po 2004. W każdą grę zagrałem raz. Nie muszę tłumaczyć z jakim skutkiem. Mój kochany Tatuś, kupupił grę i gra w nią tak że nie odlepia oczu od monitora. Mnie Skoki nie zachwycają, i nie mam zamiaru w to grać. Ale jak jest to taka dobra gra to fajnie że można ją kupić tanio, bez wysiłku chodzenia po empikach, czy zamawiania. A z tym wiązą się koszty przesyłki :( . Wystarczy iść do jakiegoś pobliskiego kiosku. Być może będzie stanowiło to dla ludzi z wiosek którzy nie maja kiosków. Faq czyli zakup ma swoje plusy i minusy. Dobra nie ważne. Moja ocena na grę 5+/10 .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ElektryQ

No mnie skoki tez nie zachwycaja za bardzo .Czasami nie mam co robic to gram sobie w dsj albo w skoki 2004.Mój tata tez gra w skoki (w dsj bo sa jajlatwiejsze).Mnie to nie przeszkadza, ale jak se zapatrzy w ten ekran to nie morze sie oderwac.To jest wada mojego kochanego tatusia.Na kompie mam tylko dsj.Lubie w nie grac. :D:D:D:D:D:):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie skoki tez nie zachwycaja za bardzo .Czasami nie mam co robic to gram sobie w dsj albo w skoki 2004.Mój tata tez gra w skoki (w dsj bo sa jajlatwiejsze).Mnie to nie przeszkadza, ale jak se zapatrzy w ten ekran to nie morze sie oderwac.To jest wada mojego kochanego tatusia.Na kompie mam tylko dsj.Lubie w nie grac. :D:D:D:D:D:):):)

Ja tam DSJ też bardzo lubię mimo że mam na kompie wiele fajniejszych

gierek!

DSJ jest bardzo realistyczne i to przyciąga graczów do tej serii! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

DSJ jest przede wszystkim bardzo grywalny. Może ma gorszą (nawet dużo gorszą) grafikę ale, dla tych którzy lubią skoki narciarskie (LEĆ! LEĆ! LEĆ JAK NAJDALEJ!) i dla tych którzy uważają hiper grafikę za dodatek do dobrej zabawy (czytaj: mogą się obejść bez super grafy) DSJ jest jak znalazł.

Natomiast nowe Skoki Narciarskie na kolana mnie nie powaliły. Grafika dobra, dzwięki też ok. Komentarze nadal czasami się ze skokiem nie zgadzają (dobry skok to słaby skok, a słaby skok to dobry skok). Może miłośniką realizmu się spodobają. Ale ja wolę starego DSJ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą serię (Dobra gra czy coś takiego) najlepsza edycja była w 2002 roku (wtedy grę robili jeszcze niemcy) i jakoś nie było bugów, sterowanie było ok i grało się przyjemnie... Teraz jest niby lepsza grafika, więcej opcji ale grywalność jakby nie ta sama...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrząszcz - nie pisz, jak masz tylko i wyłącznie powielać poprzedniego posta...

Co do samej gry - ja nigdy nie byłem jej wielbicielem. Przyzwyczaiłem się do DSJ, a ta seria była nie dość, że niedopracowana to na dodatek nie chciała pójść na starym kompie. Kiedy wymieniłem sprzęt, to już nie pmogłem się przekonać. Sterowanie w porównaniu z DSJ zbyt skomplikowane, zły widok (nigdy nie wiem, kiedy mam lądować) a na dodatek nie przyciąga do ekranu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

w skoki 2002 gram do dzisiaj :)

na 2003 sie baaaardzo zawiodlem

2004 kupilem z nadzieja, ze beda choc po czesci takie jak 2002, ale niestety... :(

ehhh... to nie moga wydac ski springen 2004??? (ta giera niemiecka od rtl-u) juz na nia ostrze zabki i probuje kupic :shock:

az mi wstyd ze kupuje niemieckie a nie polskie... ale coz poczac jak w te polskie nie da sie grac???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie skoki tez nie zachwycaja za bardzo .Czasami nie mam co robic to gram sobie w dsj albo w skoki 2004.Mój tata tez gra w skoki (w dsj bo sa jajlatwiejsze).Mnie to nie przeszkadza, ale jak se zapatrzy w ten ekran to nie morze sie oderwac.To jest wada mojego kochanego tatusia.Na kompie mam tylko dsj.Lubie w nie grac. :D:D:D:D:D:):):)
Ja z tej przyczyny wole DSJ nie instalować bo bym ddostępu do kompa nie miał :) Dlaczego wada - przecież każdy może pograć :P Ale żeczywiście DSJ wg mnie to lepsza gra niż inne w swoim rodzaju oczywiście :) Jest bardziej grywalna i wogóle. Grafika aż zachwycająca :D Nie ma to jak powrót do czasów kamienia łupanego czy powrotu to pierwiotnych plemion barbarzyńców którzy przyczynili się do zniszczenia Rzymu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSJ jest po prostu przykladem ze prosta gra moze dostarczac wiele radosci.

A BTW: chodzi ta gierka pod XP?

Tak chodzi w systemie XP, na pewno ponieważ mój kolega ma pełną wersje z innego pisma tym razem o programach.
Ja tam uznaje tylko DSJ i basta .

Mi zdaje sie chodzi pod XP. Ale skoro nawet Dyna czy Prince of Persia chodzi, to DSJ pewnie tez .

Skoki 200_, chowajcie sie! adchodzi potęga DSJ'ta ej może poprosimy kaburę o założenie wątku o DSJ'cie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście
DSJ rządzi :D Tak na serio to 2004 są na poziomie o wiele trudniejsze niż pozostałe.Ale chyba najlepsze skoki to 2002 bo 2003 były do pupci.

No masz racje 2002 są bardzo fajne ale DSJ ma najlepszą grywalność ,sięgnij troche pamięciem jak graliśmy ....... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej to nie jest wątek o DSJ

co do skoków 2004 są lepsze od 2003. Najlepsza z serii to 2002 może sterowanie niezbyt dobre ale można pograć. To wszystko :D

Powoli tracę cierpliwość do tych jednozdaniowych postów :?

kszaq może tak użyłbyś jakiś argumentów co konkretnie jest lepsze w sterowaniu - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra ale i tak Deluxe Ski Juzp lepsze ^^. A jeżeli chodzi o Skoki 2004 to jest dla mnie najgorsza gra ze swojej serii. Jedynie skoki 2001 mi się podobały. Zaś 2002, już gorsze, gorsze. 2003r :(, a 2004 to już jakiś shi*, tylko jakoś wyszczególnia się w menug,graficznie. W grze zaś już przypomina pozostałe sequele.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie najbardziej dobija w tej serii to nazwiska skoczków. Hanafalt jest niewątpliwie uznanym skoczkiem, tak jak Achonan lub Holewart. Czy nie można byłoby nie wydaĆ jednej części i odłożyć pieniądze na prawa do nazwisk zawodników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...