Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeDe

Jak zadzwonić na niemiecką komórkę?

Polecane posty

"Nie można zrealizować połączenia" :(

@edit: Na necie wyczytałem, że trzeba usunąć to 0 po kierunkowym. Zrobiłem to i teraz się łączy, ale nikt nie odbiera. Myślę, że:

a) kolega po prostu nie może odebrać

lub

b) nie uważacie, że ten numer jest za długi? Wiem, że Niemcy mają takie numery ale tak długiego numeru jak ten to jeszcze nie widziałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem i +49 (łączy) i 0049 (nie łączy)

A to dla tych co nie czytali całego tematu :P

Na necie wyczytałem, że trzeba usunąć to 0 po kierunkowym. Zrobiłem to i teraz się łączy, ale nikt nie odbiera. Myślę, że:

a) kolega po prostu nie może odebrać

lub

b) nie uważacie, że ten numer jest za długi? Wiem, że Niemcy mają takie numery ale tak długiego numeru jak ten to jeszcze nie widziałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej poprostu się z nim spotkać?? Tak jak mówił fryz +49 kierunkowy Deutschland... ;-) wiem że są jakieś kłopoty z łączniem jeżeli chodzi o sieci polsko-niemieckie np. dzwoniłem do niemczech do Qmpla i niemogłem się dodzwonić... Wkońcu jednak założył se GG<jest Polakiem!!> i jakoś se gadamy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się z nim spotkać, bo on jest w podróży i prawdopodobnie jeszcze dziś przekroczy granicę. Myślę, że tu rzeczywiście chodzi o roaming, bo mimo, że on jest jeszcze w Polsce to przecież ma niemiecką sieć...

PS: On jest Niemcem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...