Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shiinji01

Minecraft: Herobrine- tajemnieczy ślepiec (multi

Polecane posty

Herobrine nie istnieje. To tylko plotka Notcha i wytwór wyobraźni minecraftowej społeczności.

Niestety wczoraj pojawił się na serwerze mojego kolegi. Zaatakował mnie, więc go zabiłem. Zniknął. Co jakiś czas pisał stop it! i tym podobne. W końcu komentarze się skończyły, a my znaleźliśmy go w dole w piasku. Ruszał jedynie głową gdy przechodzilśmy obok. Zakopaliśmy go i zalaliśmy lawą. Po jakimś czasie znowu zniknął i pojawił się w maleńkim tunelu pod naszą studnią. Oczywiście nie dało się go zranić. W końcu zniknął na dobre. Podejrzewaliśmy żę był to NPC, ale o dziwo pod koniec dnia pojawił się znowu. Tym razem był jakiś inny: budował, kopał, niszczył, biegał, i pisał do nas po angielsku. Dobrze znam angielski, więc próbowałem sięczegoś dowiedzieć. On w tym czasie stawiał znaki o treści np. ,,I must tell you something,, Niestety nic z niego nie wyciągnąłem, a on upierał się że jest duchem, w końcu przerażeniu poszliśmy za nim do stworzonej przez niego (z najlepszych surowców, których nie da się od tak zdobyć) jaskini. ku naszemu zdziwieniu w środku czekał na nas płonący krzyż, a Herobrine stał na szczycie. Zniknął po raz kolejny. Ale jeszcze większe zdiwienie wywołał we mnie postawiony przez niego znak: ,,Notch, why?,,

Wierzcie lub nie ale to NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA i zdaje się że odwiedzi nas ponownie, gdyż mówił że musi przychodzić na ten serwer. Niestey nie mam dowodów, bo zbyt późno zreflektowałem się żeby zrobićscreeny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bez porządnego filmiku za nic w świecie nie uwierzę. Notch sam potwierdził, że nigdy żadnego Herobrina nie było i nie będzie. Założę się, że był to zwykły gracz.

też tak myślałem, ale wcześniej nigdy go nie było, więc skąd jaskinia i surowce? Poza tym rzeczywiście jego postać miała białe oczy, jak w legendzie. Tak na dobrą sprawę to możemy czuć się zaszczysceni że nas odwiedził:/ A z dowodami racja, screen kiedy stał na krzyżu byłby bezcenny, a swoją drogą to zrobiłem schron i na nim włąśnie ogromny krzyż , ale raczej nie pomaga :(

Może dzisiaj znowu przyjdzie, więc rozpoczynam ściąganie porządnego programu do zgrywania screenów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wierze w herobrinka dlaczego???

czy moze mi ktos wytłumaczyc to ze spalił mi sie dom na pustyni gram bez modów pomijam too many items jeszcze jedno gdy gralem to znalazlem cale sciete drzewo zostaly tylko liscie osobiscie jesli ktos mysli ze to ja scialem wkleje screena po za tym gralem na peacefull

i szedlem przed siebie wiec jak scialem

WALIĆ HEROBRINE!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kajtek373 Słyszałeś o burzach w minecraft? I wiesz że one nie występują nad całą mapą, tylko nad określonymi chunkami?

@Blackyoshi Nie masz modów? Podmienionych teksturek zombie?

Notch sam zaprzeczył istnieniu herobrine, a jego tekstur nie ma w grze. Są specjalne mody itp. ale herobrine to nic więcej jak wymysł społeczności, postać nie znajdująca się w kodzie gry. Istnieje też szansa że mieliście jakiś błąd i zrespił wam się człowiek... Tu odsyłam do minepedii: http://pl.minecraftwiki.net/Cz%C5%82owiek

Koniec, kropka i pętelka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...