Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tom12q

Słuchawki 200-250 zł.

Polecane posty

Witam.

Posiadałem słuchawki Superlux HD681 EVO MK2, niestety siadł kabel i oddałem na gwarancje do X-KOMU.

Tutaj pojawia się problem, nie dało się ich naprawić (podobno) więc mogą mi zaoferować inne słuchawki za 135 zł lub dopłacić do czegoś lepszego.

Nie mogą mi wymienić ponieważ nie mają ich na składzie, pieniędzy też mi oddać nie mogą.

Koledzy, mogę dopłacić około 100zł. więc możecie mi podesłać jakieś dobre słuchawki, z dobrym pozycjonowaniem (CSGO) i zrobione z wytrzymałego materiału do 200-250zł.

Co najważniejsze, słuchawki muszą być na stronie X-KOM, oraz proszę o szybką odpowiedź, muszę oddzwonić do 21.

Dziękuje za pomoc. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz poczekać, aż jakieś ciekawe słuchawki staną się dostępne? Obecnie najciekawsze będą chyba zwykłe HD681 (ewentualnie chyba HD631 powinny się nadać, chociaż potwierdzenie ze strony kogoś obeznanego nie zaszkodzi), bo HD668b są niedostępne, a HD669 chyba w ogóle nie było w ofercie sklepu. Ewentualnie są jeszcze HyperX Cloud, ale jak nie potrzebujesz wbudowanego mikrofonu, to tak spora dopłata raczej nie ma sensu.

Tak swoją drogą, to HD681 EVO mają sporo basu i wszystkie wymienione przeze mnie słuchawki będą im pod tym względem ustępować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże...świetnie, z tego co tu widzę to tylko HyperyX się nadadzą, ewentualnie HD631, słuchawki "DJ-a" więc się z lekka boje o scenę, która może być płytka.

Naprawdę, nie ma czegoś innego ?

Bo jeśli tak, to mam pecha bo albo dopłacam 115zł albo biorę tańsze i narażam się na słabszą jakość.

Mógłbyś mi powiedzieć jak moje stare słuchawki (HD681EVOMKII) i te które teraz mam na głowie(Fatal1ty, tak wiem...wstyd ale tylko takie miałem) mają się do propozycji które mi zaoferowałeś.

Dzięki za odpowiedź.

PS: Możemy wyjść poza K-KOM, miałem kupować myszkę SS Rival i w X-KOMIE moge za nią dać tylko 65zł. a słuchawki kupić w innym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD681 nie będą słabsze od HD681 EVO - te drugie mają olbrzymią ilość basu, która negatywnie wpływa na pozycjonowanie, więc do samych gier to te pierwsze będą lepszym wyborem.

Jeżeli słusznie zakładam, że HD631 są kopią HMC631 (których naturalnie w x-komie nie ma...), tyle że bez mikrofonu, to o scenę nie musisz się obawiać.

HyperX pod względem sceny nie są wybitne, choć raczej też powinny być nieco lepsze od 681 EVO.

Właściwie jeżeli słuchawki będą używane tylko do gier i łaskawie patrzysz na headsety, to od biedy możesz jeszcze rozważyć Siberie V2 - dobrze pozycjonują i są wygodne, tyle że pod względem jakości dźwięku to w tej cenie trochę lipa.

A jak możemy wyjść poza x-kom, to HD668b (ew. HD669 z większą ilością basu, mocniejszą izolacją, ale nieco słabszym pozycjonowaniem). Tyle że zakwestionowałbym wybór Rivala - moim zdaniem trochę głupio wydawać na mysz taką kasę ze świadomością, że guma po bokach wcześniej czy później zacznie się złuszczać. Tym bardziej, że pozbawione takich problemów Zowie kosztują raptem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem tkwi w tym, że bardzo lubię słuchać muzyki (w sumie to nie ograniczam się do konkretnego rodzaju, ale zwykle mocniejsze brzmienia).

HD 631 (czy raczej HMC631) były mi już wcześniej polecane i jeśli to jest dokładnie to samo (no może prawie :) ) co moje Luxy to chyba się na nie zdecyduje, muszę tylko wiedzieć jak grają basy oraz czy nadają się do muzyki.

I to chyba będzie na tyle, co do Rivala to zdania już nie zmienię, zawsze jest gwarancja i podobno w nowszych modelach przyciski się już nie stykają a guma po bokach jest lepsza, nie wiem ile w tym prawdy ale i tak dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy HD631 są kopią HMC631, wymaga jeszcze potwierdzenia, bo póki co to tylko moje przypuszczenia.

HMC631 od 681 EVO różnią się jednak dosyć znacznie, bo zamiast olbrzymiej ilości basu stawiają na zrównoważone brzmienie. Jeżeli EVO bardzo Ci pasowały, to chyba najlepiej zrobisz kupując je jeszcze raz, a jeżeli chcesz nieco poprawić pozycjonowanie, przy okazji zachowując nieco większą ilość basu, to chyba warto zainteresować się HD669.

No ale skoro wybór słuchawek nie jest już obciążony taką presją czasową, to lepiej poczekaj, aż w temacie wypowie się jeszcze ktoś inny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę HD631, tak w sumie to nie mam nic do stracenia, lubiłem dominujący bas, aczkolwiek w CS-ie czasami przeszkadzał.

Stokrotne dzięki, za wypowiedzenie się.

Jak do mnie dotrą to podzielę się wrażeniami.

C/T a.k.a. do zamknięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli słusznie zakładam, że HD631 są kopią HMC631 (których naturalnie w x-komie nie ma...), tyle że bez mikrofonu, to o scenę nie musisz się obawiać.

Słusznie zakładasz.

Basu nie mają dużo HD631, ale jest on dobry jakościowo, dynamiczny i nieźle kontrolowany. Nada się do muzyki jak najbardziej. Scena też jest bardzo dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas w dużej ilości rozprasza, więc to nie problem, dzięki za odpowiedź.

Czy jesteś ich posiadaczką ?

Bo jeśli tak, możesz mi powiedzieć jak wygląda sprawa z wygodą ?

Podobno pady są dosyć małe i niewygodne, mam uszy dosyć duże, jak coś to zawsze mogę wymienić je na te z HD681.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś ich posiadaczką ? Bo jeśli tak, możesz mi powiedzieć jak wygląda sprawa z wygodą ? Podobno pady są dosyć małe i niewygodne, mam uszy dosyć duże, jak coś to zawsze mogę wymienić je na te z HD681.

Sama posiadam HMC631. W kwestii budowy, padów i wykonania to dokładnie to samo. Pady wcale nie są małe. U mnie okalają całe uszy (a małych ich nie mam i dodatkowo noszę okulary). Są wygodne, ale trochę potrafią spocić uszy (norma). Ogólnie moim zdaniem są bardzo wygodne. Pałąk nie ściska mocno i nie wbija padów w głowę, słuchawki pewnie leżą na głowie i nie spadają. No i przede wszystkim - po kilku godzinach siedzenia w nich nie czuć zmęczenia czy dyskomfortu (choć trzeba czasem je na chwilę ściągnąć, by uszy odpoczęły i przestały się pocić). Wygoda to jednak kwestia subiektywna, więc dopóki sam ich nie założysz i nie sprawdzisz jak u Ciebie to wygląda, to w zasadzie nie koniecznie musisz wierzyć w to, co mówią inni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadałem słuchawki Superlux HD681 EVO MK2, niestety siadł kabel i oddałem na gwarancje do X-KOMU.

Tutaj pojawia się problem, nie dało się ich naprawić (podobno) więc mogą mi zaoferować inne słuchawki za 135 zł lub dopłacić do czegoś lepszego.

Nie mogą mi wymienić ponieważ nie mają ich na składzie, pieniędzy też mi oddać nie mogą.

Koledzy, mogę dopłacić około 100zł. więc możecie mi podesłać jakieś dobre słuchawki, z dobrym pozycjonowaniem (CSGO) i zrobione z wytrzymałego materiału do 200-250zł.

Co najważniejsze, słuchawki muszą być na stronie X-KOM, oraz proszę o szybką odpowiedź, muszę oddzwonić do 21.

Dziękuje za pomoc. smile_prosty.gif

Nie ma czegoś takiego jak nie mogą oddać pieniędzy w tym przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak nie mogą oddać pieniędzy w tym przypadku.

Też o tym pomyślałem, ale nie byłem pewien, czy ta zasada (muszą oddać kasę jeśli naprawa bądź wymiana jest niemożliwa) nie obowiązuje czasem jedynie jeśli zgłosiło się reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek mają przyjść, jak mi się jakość dźwięku, wygoda albo scena nie spodoba to mam 14 dni na oddanie, X-KOM ma dziwną politykę, na jakikolwiek odzew czekałem 2 miesiące od czasu oddania słuchawek.

Wczoraj do mnie zadzwonił i mi wyjaśnił, że słuchawki do wymiany, ale ich nie mają na składzie, więc mogę wybrać inne, zwrot tylko przy drugiej reklamacji o ile się nie mylę.

Ciężka sprawa, proszę nie zamykać tematu, chętnie poczytam opinie innych ludzi a we wtorek sam dam znać jak się prezentują.

Z tego co widzę na audiofanatyku to słuchawki średnie, ale wole wyrobić opinie na swoim doświadczeniu, co najwyżej zasugerować się zdaniem innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...