Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

radio1993head

GTA V na PS4 po patchu 1.10 a płynność animacji.

Polecane posty

Ponoć po ostatnich aktualizacjach GTA V na PS4 powinno chodzić płynniej. Dopiero co kupiłem GTA i nie mam porównania jak chodziło wcześniej przed aktualizacjami, ale rzekomo większe spadki płynności zostały całkowicie wyeliminowane ? chodzi przede wszystkim o szybkie przejazdy przez zatłoczone ulice i skrzyżowania, gdzie gra wcześniej potrafiła się zakrztusić nawet do 24 fps. Źródło:

http://www.eurogamer...owngraded-gta-5

Wrzucam filmik, na którym widać spadki płynności w GTA na mojej Playstation 4.

Takie niewielkie dropy zdarzają się naprawdę rzadko i występują w różnych miejscach w mieście (ale raczej tylko tam gdzie jest sporo aut i są skrzyżowania). Tylko raz mi się na krótką chwilę porządnie gra zakrztusiła jak wysadzałem auta podczas misji na skrzyżowaniu. Poza miastem i podczas strzelanin i widowiskowych akcji mam stabilne 30 fpsów ? może podczas 15h gry ze 2-3 razy na ułamek chwili 1-2 klatki spadły. Jest to wersja po patchu 1.10, po którym spadki w tego typu sytuacjach powinny zniknąć. Jak donosi eurogamer - przed patchem takie numery były standardem, ale po ostatniej łatce nie powinno ich być. Mógłby się ktoś do tego ustosunkować i napisać czy też tak ma po patchu 1.10? Niedawno oddawałem konsolę na gwarancję z powodu spadków fps w grach, które powinny śmigać stabilnie i nie wiem czy znowu coś mi się ze sprzętem dzieje czy wszystko jest w porządku smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...