Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Faramierz

Fable

Polecane posty

No, wiesz, stary, to tak jak z pszczółką, albo motylkiem... Rozumiesz, pszczółka siada na kwiatku i tak sie buja... No bo wiesz, taka pszczółka to tak jak u dziewczynek, a kwiatek ma pręcik... Albo odwrotnie... W każdym razie ta pszczółka tym pręcikiem sobie... Khm, khm... Nie kumasz? No trudno. Ale obiecuję, że jak dorośniesz, to zrozumiesz.

Sorry, stary, bez nerwów, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadnienie wydało mi się na tyle ciekawe (:P), że poszukałem na gamefaqs i autor FAQ poświęconemu małżeństwu w "Fable" twierdzi, że spłodzenie potomka jest w tej grze niemożliwe. Małżeństwo i seks tak, ale potomstwa doczekać się nie można, mimo wielu prób przez niego podejmowanych ;)

Poza tym pytanie do autora topicu: grasz w wersję Xboxową, tak? Bo wersja PC wyjdzie chyba 20 września...

Rozumiesz, pszczółka siada na kwiatku i tak sie buja... No bo wiesz, taka pszczółka to tak jak u dziewczynek, a kwiatek ma pręcik... Albo odwrotnie... W każdym razie ta pszczółka tym pręcikiem sobie... Khm, khm...

Co on by bez Ciebie począł... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przed sobą CDA, więc tylko zgaduję o czym możesz mówić. Od chainmail jest lepsza tylko płytówka (plate). Z trzech specjalnych, które znalazłem:

:arrow: rooster hat (głowa kurczaka) - gdy zdobędzie się 250+ punktów w konkursie na kopanie kurczaka w Oakvale, ale najpierw trzeba rozwiązać quest z duchem pirata.

:arrow: pimp hat (kapelusz alfonsa) - od głowy w ścianie za burdelem na bagnach, lecz najpierw trzeba zaliczyć trochę stosunków płciowych. Mnie wystarczyło 10 z 5 kobietami (w grze, w grze :P )

:arrow: white mage hat (kapelusz białego maga) - od nauczyciela w mieście, po oddaniu mu 10 książek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dam w cytacie,żeby nie psuć zabawy innym

Hełm znajduje się w Lost Bay.Dostaniesz się tam jednak dopiero pod sam koniec gry.Po wyjściu na pierwsze schody w tej lokacji skręć w lewo.Będzie tam skrzynia,a w niej hełm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma plate helmet? Skleroza to jedno, ale wybujała fantazja to insza inszość...

Najlepszy prezencik dla panny Grey na samym początku to czarna róża, do kupienia na tej samej mapie :) W ogóle niedaleko zamkniętego w klatce gościa stoi panienka, która daje dobre porady co do tego wątku romansowego :)

Aha, jak już ci się uda, to pamiętaj, żeby zgodzić się na ślub za pierwszym razem ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rany, na tym samym terenie, na którym jest panna Grey. Trzeba pójść tylko w lewo gdy droga się rozwidla... Nie mów, że się da go przegapić. Zresztą na mapce masz zaznaczonych wszystkich gości z którymi da się pogadać, próbuj podchodzić do każdego, a w końcu znajdziesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, ja też gram w Fable .. przeszedłem Arene .. zabiłę Whisper :P , ożeniłem się z Lady Grey .. tylko nie wiem :P jak pomóc duchowi w Oakville bo chciałbym Chicken Helmet :P

a co do zbroi w skrzyni w Necropolis jest najlepsza w całej grze..

a Plate Helmet nie istnieje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby pomóc duchowi musisz odnaleśc jego skarb jest on zakopany na drugiej plaży miedzy takimi odwróconymi łodziami starymi i musisz go oddać klientce która stoi tam troszke dalej.

A tak wogóle to gdzie moge sie odmłodzić bo mi broda spod hełmu wystaje i gdzie moge znaleść tą najlepszą zbroje prosze o dokładne miejsce!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grą mianowicie po włączeniu wyskakuje mi błąd:

Runtime Error!

Program: F:GryFableFable.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

Please contact the application's support team for more information.

co mam zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...