Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OlekGd

Windows Update

Polecane posty

Mam windowsa 8.1, zarezerwowane uaktualnienie do 10, wszystkie ważne aktualizacje zainstalowane, większość opcjonalnych też. Gdy chce sprawdzić, czy jest możliwość ściągnięcia plików od win10 (innym się już ściągnęły/ściągają), w windows update w "Historii wszystkich aktualizacji" pokazuje, "Stan: Niepowodzenie" (załącznik). Jakieś pomysły???

post-970676-0-13676700-1438110785_thumb.

post-970676-0-37569500-1438110785_thumb.

post-970676-0-69876600-1438110785_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pobrałem jakieś 2 łaty do proca.mam ustawione ręczne aktualizacjie żeby mi syfu wszystkiego nie ciągneło.Dziś puściłem szukał przez 2min i wybił komunikat zarezerwowano akualizację sytemu win 10 dla tego komputera jak będzię dostępna powiadomimy cie więc u mnie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak się uparłeś na tę ikonkę (zupełnie nie wiem czemu), to prawdopodobnie któreś z rozwiązań opisanych tutaj zadziała. Tylko, że rezerwacja nie jest koniecznie wymagana do instalacji Windowsa 10, więc męczenie się z tym wydaje się być trochę bez sensu. Większość rzeczy, które powinieneś wiedzieć masz tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w historii aktualizacji update do windows 10 ze stanem "niepowodzenie" z dzisiejszą datą?

Jak klikniesz prawym to w szczegółach widzisz kod błędu "80240020"?

Jeżeli tak to nie czekaj na cuda czy komunikaty tylko zastosuj się do instrukcji (źródło: komputerswiat.pl):

1. Udaj się do katalogu C:\Windows\SoftwareDistribution\Download i następnie usuń całą jego zawartość.

2. Uruchom Wiersz polecenia na prawach administratora i wpisz polecenie wuauclt.exe /updatenow, i zatwierdź klawiszem ENTER.

3. Uruchom usługę Windows Update i wyszukuj aktualizacje. Po jakimś czasie powinieneś zobaczyć komunikat o możliwości zainstalowania Windows 10.

Miałem to samo, zastosowałem sposób ok 1,5h temu, Windows 10 w windows update automatycznie zaczął mi się pobierać po wpisaniu komendy, po czym od razu mogłem go zainstalować i już śmigam na Win 10. Tylko ważne- cała aktualizacja do Win 10, czyli ok 5gb zacznie się ściągać od nowa, jak ktoś ma niezbyt współczesne łącze to może go to zaboleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...