Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2014

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2014

Bonusy:

1. G Data TotalProtection 2014 PL z licencją na 120 dni

2. Kod zniżkowy do sklepu boxoffstore.pl (uprawniający do zniżki 50% na ponad 150 gier)

Pełne wersje gier:

5. Cinders ENG

4. Strategic War in Europe PL

3. OFF Road Drive: Rajdy Bezdroży PL

2. Tom Clancy's H.A.W.X. PL

1. Assassin's Creed ENG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzerwanie od kilku lat używam Avasta, więc na zmianę antywira raczej się nie zapowiada, lecz sam fakt dodania licencji na 4 m-ce jest wart odnotowania. I jest jeszcze luka na jeden bonus -

plakat?

- inni pewnie by się ucieszyli ;)

Co do pełnych wersji - co prawda ani visual novel, ani RTS-y to nie moje ulubione gatunki, ale obu tytułom jakieś szanse i sprawdzę, a z Cinders wiążę spore nadzieje ;) Czekam na kolejne wycieki i wtorek, kiedy to zgarnę urodzinowe pismo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 pełnych wersji + 2 bonusy? (btw czuję w kościach, że drugim bonusem będą jakies kody na złoto/diamenty/czołgi czy inne portfelodrenażery w grach online) Like itlol.gif

Cieszy fakt, że na dzień dobry mamy ciekawą propozycję w postaci Cinders.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla ciebie są dobre to znalazł się aż 1 odbiorca. Gratulacje.

Twoje zachowanie jest śmieszne. Ciekawe, co byś zrobił, gdybym powiedział, że RPG są do kitu.

Zapomniałem - będzie coś na Steama czy numer będzie bezParowy? tongue_prosty.gif

Cieszyłaby mnie ta druga opcja. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pełne prawo do takiego zdania. Nie mniej uważam, że erpegi są dla dusz artystycznych i romantyków.

Aha. A strategie dla ludzi, którzy lubią myśleć podczas rozgrywki. I takich ludzi jest dużo. Zresztą, strategii tworzy się sporo. Czyli: są ludzie w to grający.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że strategie wybierają gracze starsi, którzy wychowali się na klasykach tego gatunku. Młodzież uderza teraz tylko i wyłącznie w gry akcji. Młodych nie jarają strategie, a szczególnie tak niskiej półki jak Strategic War in Europe PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pełne prawo do takiego zdania. Nie mniej uważam, że erpegi są dla dusz artystycznych i romantyków.

A skąd taki pomysł? Sam jestem fanem RPGów, ale w życiu nie wiązałbym tego z jakimś romantyzmem, czy innymi tego typu rzeczami. W każdym razie nawet gdyby tak było, to nie wiem czemu miałoby to sprawić, że RPGi stałyby na wyższej półce niż strategie, albo strzelanki.

Jeśli dla ciebie są dobre to znalazł się aż 1 odbiorca. Gratulacje.

Jeśli czegoś źle nie zinterpretowałem w komentarzach do przecieków, to takich odbiorców jest już co najmniej kilku. Włącznie ze mną, bo mam zamiar zobaczyć z czym się je to całe Cinders.

Poza tym ja zawsze doceniałem to, że CD-A stara się dawać na cover także te mniej znane produkcje, bo wiele z nich jest naprawdę ciekawych i wartych zobaczenia. Fakt, że po pewnym czasie zacierają się już w pamięci nie oznacza, że spędzony przy nich czas nie był przyjemny. Jako romantyk (tak wnioskuję po tym co napisałeś o RPGach) też powinieneś przedłożyć ten fakt ponad efekt marketingowy zapewniany przez głośniejsze tytuły. ;)

No i jeszcze kwestia tego, że to ledwie przystawki do właściwych pełniaków, które będą trzymać standardowy poziom do jakiego przyzwyczaiło nas pismo. Nie spodziewam się nie wiadomo czego. Tylko tego czego mogę się spodziewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że strategie wybierają gracze starsi, którzy wychowali się na klasykach tego gatunku. Młodzież uderza teraz tylko i wyłącznie w gry akcji. Młodych nie jarają strategie, a szczególnie tak niskiej półki jak Strategic War in Europe PL

"Młodzież wszystko wie najlepiej". I nie obchodzi ich, czy to, co mówią, jest prawdą - liczą się tylko ich słowa. rozpacz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...