Skocz do zawartości

Zdjęcie * * * * * 1 głosów

Skan "pierwszego" pełniaka w CDA 6/13

Napisany przez 8azyliszek, 02 maj 2013 · 536 Wyświetleń

Skan "pierwszego" pełniaka w CDA 6/13 "Sayyy Whaaat?" (by Kat Denning z "2 Broke Girls" 2x19). To ma być 3 pełniak? Przygodówka horror? Słaaaaaboooooooo! Może i gra niezła, ale nie masowa. Ja takich nie lubię. A Siekiera ma skrzywienie do takich horrorów straszących wyobraźnią - tzn. lubi je bardzo. A ja się zestrachałem po pół godzinki w The Suffering (CDA 13/04) i już więcej horrorów nie tykałem. A najgorsze jest to, ze miniguna tu nie dostaniemy i trzeba uciekać przed byle pokraką. Bo w tej grze to bardziej jesteśmy latarnikiem niż bohaterem. Czyli - w przeciekach Amnesia powinna być pierwsza a nie robić nadzieję. I to naprawdę jest kryzys w CDA - w 2013 przynajmniej ja prawdziwej pełniakowej Siekiery jeszcze nie widziałem. Mam wrażenie, że skoro wiadomo, że w maju sprzedaż i tak jest niska, to sobie nieco redakcja "odpuściła" ten numer, bo skoro i tak się nie sprzeda... Ten numer CDA sponsorowały gry zrecenzowane w CDA 10/10 i 11/11 - taki żarcik na koniec.

Sorry za późny skan, ale po ostatnim odcinku "Jak poznałem waszą matkę" postanowiłem w końcu obejrzeć klasyk lat 80-tych czyli "Karate Kid" z 1984. Całkiem niezły, a przez to Barney Stinson jest jeszcze śmieszniejszy Dodany obrazek.

P.S. O 16 zaczyna się 2 część Polskiego Topu na Trójce. Proszę słuchać.

Gra jest naprawdę na wysokim poziomie, ale nie mój klimat. Po raz kolejny nie kupię :/
Szkoda, że kupiłem kiedyś w biedronce za dyszkę. Pozostałe dwa pełniaki jednak są całkiem całkiem.

Jakbym grał w jakieś przygodówki, to wiedziałbym by ich nie kupować, bo CDA ciągle je nam wpycha. Zresztą innych gier z Biedronki/kolekcji klasyki itp nie kupuję bo i tak będą w CDA. Szkoda, że żuczek podniósł ceny o 100% z 10 do 20 zł. 20 naprawdę żal Dodany obrazek.
Numer pewnie kupię, ale pograć nie pogram, bo pikawa mi nie wytrzyma :P Ale ogólnie fajny pełniak. :)
Amnesia to świetna gra i możecie zacząć się bać. Numer kupię, tylko dla innych pełniaków bo ten mam :P
Normalnie strach się bać. :D
miałem nadzieję, że po prostu nigdy nie będę miał okazji zagrać w Amnesię
a tu pacz
;_;

No właśnie, pachtcha nie dali nawet :) CDA schodzi na psy :P :) :D.
Dla mnie pełniaki są coraz lepsze w odwrotnej kolejności. :D Kupię. :eyes:
Całkiem niezły miesiąc jeżeli chodzi o pełniaki. Nie jest jakoś specjalnie niesamowicie ale wszystkie trzymają wysoki poziom.

Piszecie tak specjalnie :P. OMD i dodatek do Ameli są spoko. Ale osobiście zamiast Amnesi wolałbym plakat.
Hmm... Teraz tylko rozkminić jak darmowe DLC z Muve'a zmusić do działania z wersją z CDA i świat należy do mnie MUAHAHAHAHhahahaha... Kij z tym, że gry i tak pewnie nie odpalę...
:D W tej grę grać najlepiej jak nie ma prądu w domu/mieszkaniu.

Aragornix
V 02 2013 17:14
Dali by jakieś pokemuny

Gupi wpis ale zatwierdziłem :) - u mnie nie ma cenzury dziękij za wyrozumiałość :3
Jeśli graliście w pierwszego Silent Hill'a ta gra nie zrobi na was ŻADNEGO wrażenia. Orcs Must Die po 3 rundach robi się strasznie powtarzalne/nudne. Hmmm... ale będzie kod na zamianę :)

Ale osobiście zamiast Amnesi wolałbym plakat.
Dodany obrazek

No co? Nie grywam w horrory, przygodówki. A taki plakat z WoTem, Batmanem czy Darthem Malgusem to są piękne sztuki z CDA.
Boję się horrorów ;_;

Kwiecień 2014

N P W Ś C P S
  12345
6789101112
13141516171819
20 212223242526
27282930   

aktywnych użytkowników

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Ostatni odwiedzający

Ostatnie komentarze