Skocz do zawartości

Tony Hawk's American Wasteland

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3 odpowiedzi na ten temat

poxin

poxin

Hobbit

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów
wie ktos jak przejsc misje z parkurem w tonym hawku american westland? bo koles nie chc mi zrobic triku. w swobodnej jezdzie robi ale w misji nie chce robic... unsure.gif

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Arzotino

Arzotino

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 615 postów
CYTAT(poxin @ 20 Jun 2008, 00:47)
wie ktos jak przejsc misje z parkurem w tonym hawku american westland? bo koles nie chc mi zrobic triku. w swobodnej jezdzie robi ale w misji nie chce robic... unsure.gif

Niemożliwe. Włącz misje z francuzem i rób to co ci każą. Chyba że masz jakąś dziwną wersje .
To bardzo interesujące bo ja właściwie cały jestem z drewna.
11% graczy uważa, że w grach grafika nie jest najważniejsza, jeśli należysz do tych pozostałych 89% to wklej to do podpisu

czaha_dymi_cda

czaha_dymi_cda

Goblin

• Forumowicze
  • PipPip
  • 40 postów
Ja musiałem przejść tą misję z francuzem i koleś mi nie chciał robić backflipa więc odwróciłem kamerę( tak żeby mi twarz było widać) i wbiegłem na mur. Resztę trików z parkour-a nie powinny ci zrobić problemu. I są dwie misję z parkourem w w grze- z francuzem, który cię tego uczy(misja obowiązkowa i misja z wykonaniem triku z użyciem parkouru( misja nieobowiązkowa) obydwie są wykonywane przed wpuszczeniem cię do skateparku.

jeśli nie wykonasz misji z francuzem to nie będziesz umiał tego triku. A propos mogłeś pisać swój problem w temacie Tony Hawk.
[/url]Piszę poprawnie po polsku

milanos

milanos

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 163 postów
Miałem ten problem ale szybko to przeszedłem po trzech godzinach męki po prostu musisz tam szybko wcisnąć odpowiednie przyciski i przytrzymywać jak to nie pomoże to odinstaluj grę i zainstaluj na nowo oczywiście nie usuwaj savów

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników